5'e olursa alırız

5'e olursa alırız
Pazar 24.07.2016

Twente, satış listesine koyduğu Ziyech için kapıyı 12 milyon euro’dan açmıştı. Kanarya, 8 milyon euro’ya kadar inen Hollanda temsilcisine en son 5 milyon euro teklif etti. Twente’li yetkililer, “Teklifi biraz daha arttırın” diyerek açık kapı bıraktı

Fenerbahçe, Hakim Ziyech dosyasını yeniden açtı... 23 yaşındaki on numaranın transferi için Twente kulübü ile kapalı kapılar ardında kıran kırana pazarlıklar yaşandığı belirlendi. 12 milyon euro'dan kapı açan, bu parayı kimse vermeyince 8 milyon euro'ya kadar gerileyen Twente, fiyatta daha da indirim yapma sinyalleri verince, Fenerbahçe bir atak daha gerçekleştirdi. Sarı-lacivertlilerin, "Teklifimiz en son 5 milyon euro'dur. Daha fazlasını ödememiz UEFA ile yaptığımız anlaşma nedeniyle imkansız" diyerek Ziyech'i bir kez daha Twente'den resmen istedi.

LUCESCU ARAYA GİRDİ
Yaşadığı finansal problemler sebebiyle Ziyech'in satışını kurtuluş olarak gören ve bu satıştan en yüksek parayı kazanmayı hedefleyen Twente, Fenerbahçe'nin önerdiği yeni rakamı da yetersiz buldu. Ancak Hollanda ekibinin temsilcileri, "Teklifi biraz daha arttırın" diyerek sarı-lacivertlilere açık kapı bıraktı. Hollanda basını, Hakim Ziyech'le Fenerbahçe'nin dışında Mircea Lucescu'nun yeni takımı Zenit'in de ciddi şekilde ilgilendiğini yazarken, oyuncuya daha iyi şartlar sunması nedeniyle Kanarya'nın şansının daha yüksek olduğunu duyurdu.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN