Taraftar nerede?

Taraftar nerede?
Cuma 29.07.2016

Ülker Stadı’nın ilk maçta ‘dolmaması’ moralleri bozdu... Monaco’nun hocası Jardim bile boş tribünleri görünce, “Burada hep cehennemi bir ortam olurdu. Taraftar nerede?” diye sordu

Sezonun ilk resmi maçında tribünlerin boş kalması, Fenerbahçe yönetiminin moralini bozdu. Bu durum Monaco'yu bile şaşırttı. Fransız ekibinin hocası Jardim, maç sonunda Canal+'ya yaptığı yorumda, "Burada hep cehennemi bir ortam olurdu. Felipe'ye (Pereira'nın yardımcısı) 'Taraftar nerede?' diye sordum; 'Herkes tatilde.

HAYIR, FENERBAHÇE CEZALI DEĞİL
Temmuz sonunda, bu sıcakta UEFA maça kimin gelmesini bekliyor ki' dedi" ifadelerini kullandı. Maçı yayınlayan Arjantin'in SPORTS kanalının spikeri de, "Hayır, F.Bahçe cezalı değil. Monaco'nun sahasında bile daha fazla seyirci olur" diyerek hayretini dile getirdi.

MASRAFLAR DÜŞÜLÜNCE 'ZARAR' YAZDI!
F.BAHÇE, Monaco maçı için 2 bin civarında bilet satabilirken, giderler düşülünce kulübün ilk maçta zarar ettiği öğrenildi. Geçen sezon aynı dönemde Shakhtar ile oynanan ön eleme maçında tribün geliri ve Fenerium satışında 3 milyon TL'ye yakın hasılat elde edilmişti. Öte yandan kombine satışları da 12 binle geçen sezonki rakamın (35 bin) üç kat altında seyrediyor.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN