Pereira'nın prensi Quintero

Pereira'nın prensi Quintero
Cumartesi 30.07.2016

Yönetim 10 numara transferini Monaco rövanşı sonrasına bıraksa da Portekizli hocanın aklı fikri Quintero’da. Pereira, 23 yaşındaki Kolombiyalı’yı ısrarla istiyor

Fenerbahçe'de verimsiz Diego'nun yerine aranan 10 numarayı Monaco maçında yıldızlaşan Salih Uçan'ın doldurabileceği konuşulurken, transfer dedikoduları da sürüyor. Pereira'nın transfer isteğini tekrarladığı öğrenildi.

Portekizli hocanın gönlündeki isim de Porto'ya 'geleceğin yıldızı' olarak gelen ancak bekleneni veremeyen Juan Quintero'dan başkası değil. Porto ile 2021 yılına kadar sözleşmesi bulunan 23 yaşındaki Kolombiyalı yıldız, direkt 11'de yer bulamadığı için kiralanması gündemde.

Geçtiğimiz sezonu Rennes'te kiralık geçiren Quintero'nun bonservis bedeli 6 milyon euro. Fenerbahçe ise 750 bin euro'ya genç yıldızı satın alma opsiyonuyla kiralamayı planlıyor.

TWITTER'DAN SİNYALİ VERDİ
Porto'nun Kolombiyalı yıldızı Quintero Fenerbahçe taraftarını heyecanlandırdı. Sarı-lacivertli takımın gündeminde olan Quintero twitter hesabından Fenerbahçeli taraftarların paylaşımlarını beğenmeye başladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN