‘Hesap soracağız ’

‘Hesap soracağız ’
Pazar 31.07.2016

Yönetici Mosturoğlu asker kıyafeti giymiş FETÖ’cü teröristleri lanetledi Şimdi Fenerbahçe’nin bu yapıdan hesap sorma vaktinin geldiğini söyledi

Divan'da yönetim adına Şekip Mosturoğlu konuştu. Mosturoğlu da 15 Temmuz gecesi kendi halkına kurşun sıkan FETÖ'cülere lanet okudu. F.Bahçeli idareci "Bu kalkışmaya karşı kararlı şekilde duran Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakanımız Binali Yıldırım'a, hainlere göğsünü siper eden halkımıza, polisimize şükranlarımı sunuyorum" dedi. Mosturoğlu, F.Bahçe'nin daima devletinin yanında ve milletin emrinde olduğunu belirtti.

'CANIMIZA KAST ETTİLER'
Şekip Mosturoğlu şöyle devam etti: "3 Temmuz kumpasında FETÖ canımıza kast etti. Gün bunlar için hesap verme, Fenerbahçe Spor kulübü için ise hesap sorma günüdür. 12 Mayıs'ta Kadıköy'de FETÖ'cü polisler de taraftarımıza gaddarca saldırmıştı. Taraftarımız işkenceye maruz kalmıştı. Bunların suç duyurusunu yaptık. FETÖ çetesi üyeleri bir bir bulunup hepsinden hesap sorulacak"

DOSTLUK GÖSTERMEDİLER
Şekip Mosturoğlu, rakip camialara da tepki gösterdi. Mosturoğlu "Ebedi dostluklarını unuttular, UEFA'yı fax yağmuruna tuttular, yanan ateşi söndürmek yerine üzerine benzin döktüler. Bunlar illegal yapı kadar sorumludur" diye konuştu.

'BİZİ ÇOK ÜZDÜLER'
Fenerbahçe'nin Yüksek Divan Toplantısı'nda idareci Şekip Mosturoğlu sportif konulara da değindi. Mosturoğlu "Futbol takımımız geçen sezon yapmış olduğumuz büyük yatırıma rağmen ligi 2.'lik ile bitirmiş, camiamızı çok üzmüşlerdir" dedi. Mosturoğlu, UEFA ile Finansal Fair- Play konusunda yapılan anlaşmanın detaylarını da anlattı.

FORMA İÇİN TERLESİNLER
Mosturoğlu sözlerini şöyle tamamladı: "Futbolcularımız ve teknik heyetimiz geçen sezon yaşattıkları üzüntüyü, bu yıl sevince dönüştürmek için daha çok çalışacaktır. Oyuncularımız bu arma için, forma için terlerinin son damlasına kadar mücadele etmelidir. Bu formayı giyen her isim Fenerbahçe'nin şanlı tarihine layık olmalıdır"
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN