Web Sürümüne Geç

  Baba Lens devrede

  Baba Lens devrede
  10 Ocak 2017, Salı Güncelleme: 01:29

  Jeremain Lens’in babası Ricardo Lens, Sunderland yönetimi ile bu hafta içinde bir görüşme yapıp oğlunun F.Bahçe’de kalmak isteyeceğini aktaracak.

  Fenerbahçe'nin, Jeremain Lens'i bonservisiyle almak için Sunderland'e önerdiği Emenike&Van der Wiel takası kabul görmemişti. Ada temsilcisinin hocası David Moyes, "Emenike ve Van der Wiel, Premier Lig kapasitesinde değiller. İşimize yaramazlar" diyerek Fener'in teklifini veto etmişti. Sarı-lacivertlilerin devre arasında Lens'in bonservisini alma hayalleri böylece suya düştü. İngiliz basını ise baba Ricardo Lens'in devreye girerek, oğlunun en azından gelecek sezon da Fenerbahçe'de kalmasını sağlamaya çalışacağını, bu hafta içinde İngiltere'ye giderek Sunderland yönetimi ile bir görüşme yapacağını duyurdu.

  GELECEĞİMİ ŞARTLAR BELİRLEYECEK
  Ailesinin Fenerbahçe'de kalmasını çok istediğini bildiren Lens, "Umarım her şey bizim istediğimiz gibi olur. İstanbul'da devam etmeyi diliyorum. Ama biliyorum ki birçok şey benim dışımda gelişiyor . Geleceğimi şartlar belirleyecek" ifadesini kullandı.
  Yükleniyor