Web Sürümüne Geç

  "Taraftar olmadan kazanamıyoruz"

  "Taraftar olmadan kazanamıyoruz"
  22 Ocak 2017, Pazar Güncelleme: 21:57

  Fenerbahçe'nin kaptanı Volkan Demirel, 1-0 kazandıkları Başakşehir maçının ardından açıklamalarda bulundu.

  "Ligin 2. yarısı istediğimiz pozisyonları bulduk, gol atamadık" diyen Volkan, "Bu hafta da maça çıkarken, tamam mı devam mı maçına çıktık. Yenildiğimiz takdirde zirveden uzaklaşacaktık. Kazandığımız takdirde yarışta biz de olacaktık. Maçı yendik. İlk 35-40 dakika iyi baskı yaptık. Daha sonra pozisyonlar verdik. 2. yarı daha kontrollü oynadık. Neticede bir gol attık ama 3-4 gol pozisyonumuz var. Bunları atsak ligin lideri karşısında bayağı üstün bir skor elde edecektir." dedi.

  Güzel bir galiyet aldıklarının altını çizen başarılı kaleci, "Bunun en büyük etkeni güzel oyunumuz. Ancak taraftarın etkisini de unutamayız. Taraftarın diğer maçlara gelmesi de işimizi kolaylaştırır. Onların yanımızda olmasını istiyoruz. Belki onları üzüyoruz ama her şeyi bir kenara bırakıp Fenerbahçe'nin başarısı için mücadele etmeliyiz. Burada oyundan, skordan çok taraftarın burada olmasıydı. Medipol Başakşehir de iyi oynadı. Bu ligin liderini 1-0 yendik. Şimdi önümüzdeki maçlara bakacağız." şeklinde konuştu.

  "BEN OLMAM BAŞKASI OLUR"
  Fenerbahçe'nin zorlu maçları kazandığı ancak kolay görünen maçları yitirdiği yorumu üzerine ise Volkan Demirel, "Tabii ki bir çok nedene bağlayabilirim. Kaybettiğimiz maçların çoğu ligin alt sıralarındaki takımlara karşı. O maçlara taraftarın ilgi göstermediğini de söyleyebilirim. Ben 15 yıldır buradayım. Ben olmam başkası olur. Moussa yok başkası vardı sahada. Ama taraftar olmadan olmaz." ifadelerini kullandı.

  Etiketler Volkan Demirel
  Yükleniyor