Web Sürümüne Geç

  Taraftara çağrı

  Taraftara çağrı
  02 Mayıs 2017, Salı Güncelleme: 22:40

  Başkan Yıldırım, sezonun geri kalanında 12. Adam’dan destek isteyip “F.Bahçe’nin, taraftarlarından daha değerli bir şeyi yoktur” dedi.

  F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Fenerbahçe dergisi Mayıs ayı sayısındaki yazısında taraftarlara çağrıda bulunarak sezonun geri kalanında tam destek vermelerini istedi. Yıldırım, "Futbol takımımız hak ettiği yerlerde olmasa da önümüzdeki yıl Avrupa arenasında yer alabilmek için mücadele ettiği Türkiye Kupası'nda Başakşehir'e karşı deplasmanda elde etmiş olduğu sonuç, tur için umut vericidir. 2. maçı evimizde oynayacağımızı düşündüğümüzde, büyük Fenerbahçe taraftarına her zaman olduğu gibi tarihi sorumluluklar düşmektedir. Fenerbahçe'nin taraftarlarından daha değerli bir şeyi yoktur" ifadeleriye sarı-lacivertlileri tribünlere davet etti.

  POTADA BEKLENTİ BÜYÜK
  Başkan, erkek basketbol takımının Avrupa'da kendilerini gururlandırdığını da belirtti ve şöyle devam etti: "Takımımız, camiamızın mayıs ayında şüphesiz en önemli heyecan konusu olacaktır. Dilerim ki, geçen yıl çok küçük nüanslarla elimizden kaçan Euroleague şampiyonluğu bu yıl bizim olsun ve oyuncularımız bizleri sevinç gözyaşlarına boğsun."
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN