Web Sürümüne Geç

  Ortada bir F.Bahçe yok

  Ortada bir F.Bahçe yok
  14 Mayıs 2017, Pazar Güncelleme: 00:23

  Tecrübeli hoca, “Ortada takım yoktu. Antalya daha iyiydi. Mesele aldıkları para değil bu kulüpte oynamaktan gurur duymalılar” dedi.

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Dick Advocaat, Antalyaspor yenilgisinin ardından bir hayli öfkeliydi. "Ortada bir Fenerbahçe yoktu" diyerek sözlerine başlayan Hollandalı hoca, "Ortada takım yoktu. Antalyaspor bizden daha iyiydi. 4 net pozisyon buldular. Şu bir gerçek ki, 4 oyuncumuz eksikse bizim için problem halini alıyor. Herkesin fit olması lazım ki, puan alalım. Bu takımın doğru seviyede oyunculara ihtiyacı var" dedi.

  ACI AMA GERÇEK BU
  Hollandalı teknik adam, "Fenerbahçe çizgilerini net çizmeli. Bazı oyunculara, 'Yeterince iyi değilsin' demeli. Acı ama gerçek bu. Böyle oyuncularınız varsa onlara 'güle güle' demek zorundasınız. Sadece aldıkları para değil bu kulüp için oynamaktan gurur duymalılar" diye konuştu. Advocaat, bir gazetecinin "Takımın başında kalsaydınız kaç transfer isterdiniz?" sorusuna ise, "Bunu söylememem daha iyi olur ama yönetim biliyor" şeklinde yanıt verdi. Volkan'ın milli takıma alınmaması ile ilgili soruyu da "Bunun nedenini Fatih Tarim'e sorun" şeklinde yanıtladı.

  BAŞARILIYIZ DİYEMEM
  Hollanda'nın yeni hocası olmasının F.Bahçe ile ilgili olmadığını söyleyen Advocaat, "Kupayı kazanamazsak başarılı olarak adlandırılamayız. Şu an kupayı kazanamamışız ve hala üçüncüyüz. Van Persie'ye gelince. Şu an için istenilen düzeyde değil. Başakşehir ile oynanacak Türkiye kupası maçına kadar hazır hale gelecektir" dedi.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN