Web Sürümüne Geç

  Kocaman'la geliyor

  Kocaman'la geliyor
  Perşembe 02.06.2017

  25 yaşındaki sağ kanat transfer teklifleri aldığını vurgulayarak, “Aykut Kocaman’ın kalmasını isteriz ama belli mi olur belki kendisiyle başka bir takımda birlikte çalışırız” diye Fenerbahçe’yi ima etti

  Yeni sezon öncesi transferin en hareketli kulübü olması beklenen F.Bahçe'de, teknik direktörlük için adı geçen Aykut Kocaman adeta dillere pelesenk durumunda... Kocamanlı Konyaspor, ATV'den yayınlanan Ziraat Türkiye Kupası finalinde Medipol Başakşehir'i penaltılarla devirip şampiyon olurken, maçın adamı seçilen Ömer Ali Şahiner transferi konusunda Radyospor'a Fenerbahçe camiasını heyecanlandıracak açıklamalarda bulundu.

  BAJİC DE RADARA GİRDİ
  Transferinde Aykut Kocaman'la birlikte hareket edeceğini konuşmasında açık olarak ortaya koyan genç futbolcu, "Başkanımıza benimle ilgili bir teklif geldi. Türkiye'den teklif var şu anda. 5-6 gün içinde değerlendiririz ve karar veririz. Aykut Kocaman'ın kalmasını isteriz ama belli mi olur belki kendisiyle başka bir takımda birlikte çalışırız. Kendisiyle çalışmak beni çok mutlu ediyor" ifadelerini kullandı. Ayrıca F.Bahçe'nin yeşil-beyazlılarda bu sezon 48 maçta 22 gol atan Boşnak golcü Riad Bajic'le de ilgilendiği iddiası var.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN