Web Sürümüne Geç

  Beklenen son

  Beklenen son
  Çarşamba 08.06.2017

  Bu sezon bekleneni veremeyen Ozan Tufan ve Volkan Şen gözden çıkarıldı Ozan büyük olasılıkla kiralık verilecek... Şen için de ABD iddiaları dolaşıyor

  Bursaspor'dan büyük umutlarla transfer edilen Ozan Tufan ile Volkan Şen'e ayrılık yolu göründü. Yönetimden sızan bilgiler bu sezon beklentilerin uzağında kalan iki oyuncunun, gelecek sezonun kadrosunda düşünülmediği yönünde. Ozan Tufan büyük olasılıkla kiraya verilecek. Genç ön liberoya, İspanya'nın Real Sociedad takımının talip olduğu öğrenildi. Görüşmelerin sürdüğü belirtiliyor.

  7 GOL ATTI ANCAK...
  Eşi Amerikalı olan Volkan Şen'in ise ABD'den bazı takımlarla dirsek temasında olduğu iddia ediliyor. Yönetimin iki oyuncunun da gitmeleri için kolaylık sağlayacağı kaydedildi. 22 yaşındaki Ozan Tufan bu sezon 49 maçta oynadı, 7 gol atıp, 3 asist gerçekleştirdi. 2020'ye kadar mukavelesi var. 29 yaşındaki Volkan Şen ise 35 maçta 2 gol, 4 asist üretti. Sözleşmesi seneye bitecek.

  İYİ BAŞLADI KÖTÜ BİTİRDİ
  Lige iyi başlayan Volkan Şen, ikinci yarıdaki performansıyla gözden düştü. Özellikle 26. haftadaki Karabük maçı Şen'in ipini çekti. 68'de oyuna girdikten sonra bir sakatlık pozisyonunda yerde fazla yatan tecrübeli oyuncu, Advocaat tarafından 10 dakika sonra tekrar kenara alınınca isyan etmişti.

  Emre BOL
  Etiketler volkan şen, Ozan Tufan
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN