Ben Arfa atağı

Ben Arfa atağı
Perşembe 22.06.2017

Foot-sur sitesinden müthiş iddia... Mehmet Ekici’den sonra bir 10 numara daha arayan Kanarya’nın Ben Arfa’yı almaya yakın olduğu belirtildi. Habere göre F.Bahçe, PSG’nin yeni futbol aklı Henrique ile 2 gündür İstanbul’da görüşüyor.

Transferde bu sezon büyük oynayan Fenerbahçe en önemli atağını yaptı: Hatem Ben Arfa... Nice'de kariyerini yeniden patlattıktan sonra PSG'ye transfer olan tecrübeli futbolcu aradığını bulamamıştı. Ayrılmak istediğini de yönetime iletmişti. Kanarya bir süredir bu transfer için nabız yokluyordu. Fenerbahçe- Ben Arfa flörtündeki en ciddi gelişmeyi Fransız sitesi Foot-sur yazdı. Haberde PSG'nin yeni sportif direktörü Antero Henrique'nin farklı bir yol izleyerek transferi detaylı görüşmek için İstanbul'a geldiği yazıldı. Sarı-lacivertlilerin salı gecesinden beri Henrique ile Ben Arfa transferini görüştükleri aktarıldı.

PSG, 5'E BIRAKMAYA RAZI
Fransız kulübünün hocası Unai Emery, Hatem Ben Arfa'yı kadrosunda düşünmüyor. Bu sebeple kulüp geçtiğimiz hafta 30 yaşındaki yıldızı satma kararı almıştı. Farklı ülkelerde görüşmeler gerçekleştiren PSG'nin yeni futbol aklı Antero Henrique'nin son adresi F.Bahçe oldu. Teknik direktör Aykut Kocaman'ın tüm yükün Mehmet Ekici'nin sırtına binmemesi için ikinci bir 10 numara talebi olduğu da biliniyor. Tarafların anlaşması durumunda Kanarya, Avrupa transfer piyasasını sallayacak ve Ben Arfa'yı renklerine bağlayacak. PSG 5 milyon euro'ya bırakmayı kabul ediyor.

ARTILARI
Dripling
Bitiricilik
Uzaktan şutlar
Seri çalım

EKSİLERİ
Defansa yardım
Konsantrasyon
Disiplin

OYUN STİLİ
Mesafe tanımadan şut atar
Kısa ve uzun paslarla oyun kurar
İsabetli orta yapar
İkili mücadelede yılmaz
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN