Web Sürümüne Geç

  Fenerbahçe'nin efsane ismi hastaneye kaldırıldı

  Fenerbahçe'nin efsane ismi hastaneye kaldırıldı
  Salı 27.06.2017 15:35

  Fenerbahçe ve Türk sporunun efsane isimlerinden Can Bartu, geçirdiği zatürre rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı.

  Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada Can Bartu'nun zatürre rahatsızlığı nedeniyle hasteneye kaldırıldığını duyururken, şu ifadelerin yer aldığı bir geçmiş olsun mesajı yayımladı:

  "Fenerbahçemizin ve Türk sporunun efsane isimlerinden, aynı dönemlerde hem futbol hem de basketbol milli takımlarımızda görev alarak dünyada eşine rastlanmayacak bir kariyere sahip olan Can Bartu, geçirdiği zatürre rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Kızıltoprak'taki Kadıköy Florence Nightingale Hastanesi'nde tedavisine devam edilen efsane sporcumuz Sevgili Can Bartu'ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlığına kavuşarak aramıza dönmesini temenni ediyoruz."

  HASTANEDEN AÇIKLAMA GELDİ: DURUMU İYİ

  Hastaneye kaldırılan Can Bartu'dan iyi haber geldi. 81 yaşındaki Bartu'nun önemli bir sağlık sorunu olmadığı, tedbir amaçlı olarak yoğun bakımda kontrol altında tutulduğu belirtildi. Hastaneden edinilen bilgiye göre Bartu'nun akşam saatlerinde taburcu edilmesi planlanıyor. Öte yandan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da Can Bartu'nun durumunu öğrenince hastaneye giderek kendisini ziyaret etti.

  TFF'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Can Bartu için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

  Mesajda şu ifadelere yer verildi;

  "A Milli Takım ve Fenerbahçe Kulübü efsane sporcularından Can Bartu'nun geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırıldığını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz.

  Tedavisine devam edilen Can Bartu ve Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletir, efsane futbolcunun bir an önce sağlığına kavuşmasını temenni ederiz."


  GALATASARAY'DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

  Galatasaray, solunum yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alınan Can Bartu için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

  Sarı-kırmızılıların sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, "Ülkemizin efsane spor adamı, 'Sinyor' lakaplı Can Bartu'ya acil şifalar dileriz" ifadelerine yer verildi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN