Web Sürümüne Geç

  Ben Arfa fazla uçtu

  Ben Arfa fazla uçtu
  11 Temmuz 2017, Salı Güncelleme: 01:43

  Hatem, 3 yıllık sözleşme için 4 milyon euro imza parası, 6 milyon euro da yıllık maaş isteyince Fenerbahçe transferi askıya aldı.

  Aykut Kocaman'ın çok istediği Hatem Ben Arfa için görüşmeleri menajerler aracılığıyla sürdüren Fenerbahçe'de orta saha oyuncusunun talep ettiği rakamlar el yaktı! Fransa dışına gitmesi durumunda PSG'nin bonservis istemediği 30 yaşındaki futbolcu, sarı-lacivertlilerden yıllık 6 milyon euro garanti ücret ve 4 milyon euro da imza parası istedi. Fenerbahçeli idarecilerin de 3 yıllık sözleşme karşılığında 22 milyon euro'yu bulan maliyeti nedeniyle Ben Arfa konusunu rafa kaldırdığı bildirildi. Fransız futbolcu, kendisi ile ilgilenen G.Saray'a da benzer rakamlar çekince sarı-kırmızılılar da bu transferden vazgeçmişti.

  TARAFTAR ÇOK İSTİYOR
  Şartları zor olsa da F.Bahçeli taraftarlar, Ben Arfa'yı çok istiyor. Sosyal medya üzerinden yöneticiler İlhan Ekşioğlu ve Önder Fırat'ı mesaj yağmuruna tutan sarı-lacivertliler, "Ben Arfa'yı alın Kadıköy'ü dolduralım", "Bu transfer için daha neyi bekliyorsunuz. Yüklen yüklen" şeklinde tweet'ler atıyorlar.
  Etiketler Hatem Ben Arfa
  Yükleniyor