Web Sürümüne Geç

  15 Temmuz halk destanıdır!

  15 Temmuz halk destanıdır!
  15 Temmuz 2017, Cumartesi Güncelleme: 02:28

  F.Bahçe hain girişimin 1. yıl dönümünde şehit ve gazi kahramanlarımızı andı. Yapılan açıklamada alçak terör örgütünün, Türk milletinin canı pahasına cesur direnişi tarafından durdurulduğu yazıldı.

  Sarı-lacivertli kulübün resmi sitesinden dün çok önemli bir açıklama gerçekleştirildi. 15 Temmuz'un 1. yıl dönümünde şehit ve gazilerimiz anılırken, Türk'ün kahraman ruhunun hain terör örgütünü çökerttiği vurgulandı.

  İşte satırbaşları ile o cümleler...

  -15 Temmuz 2016'da 248 vatandaşımız üzerlerine askeri üniforma giymiş alçak ihanet şebekesi tarafından şehit edilmiştir.
  -Alçak FETÖ örgütü yabancı ülke istihbaratlarının maşasıdır.
  -Dinimize ait kutsal kavramlar bu yapı için sadece amaca ulaşmak için kullanılan bir istismar yoludur.
  -Bu alçaklar tarihte görülmemiş şekilde bir ihanete kalkışmış, milletin namuslarını emanet ettiği milli orduya ait silahları vatandaşlarımıza karşı kullanmıştır.
  -Aziz Türk milletinin, canına kast eden düşmanlara karşı canı pahasına yaptığı cesur direniş, hain kalkışmanın önünde durmuştur.

  SARI-LACİVERT DUVAR
  -Büyük bir gururla söylemek isteriz ki bu alçak yapının tökezlediği ilk olay 3 Temmuz 2011 kumpasına karşılık Fenerbahçe taraftarının direnişi olmuştur.
  -15 Temmuz kalkışması, Fenerbahçe Başkanının 14 Şubat 2012'de söylediği "Ne şikesi memleket elden gidiyor" ifadesini ne yazık ki haklı çıkarmıştır.
  -15 Temmuz'da tankların önüne yatan, hainlere geçit vermeyen halkımızın direnişi, Fenerbahçe taraftarının FETÖ'ye göstermiş olduğu reaksiyonun izdüşümüdür.
  -15 Temmuz demokrasi için, vatan, millet için, kanla, canla yazılmış bir halk destanıdır. Bu şanlı destanı yazan şehitlerimize Allah'tan rahmet, gazilerimize uzun bir hayat diliyoruz.
  -F.Bahçe demokratik hukuk devletinin yanındadır. Kararlılıkla ifade ederiz ki mevcut demokratik sistemi kesintiye uğratmayı amaçlayan kalkışmalara hiç geçit vermedik, bundan sonra da vermeyeceğiz.
  Etiketler Fenerbahçe
  Yükleniyor