Web Sürümüne Geç

  Gitti gidiyor

  Gitti gidiyor
  25 Temmuz 2017, Salı Güncelleme: 18:12

  Kjaer, Sevilla’nın önceliği... Sarı-lacivertlilerin Danimarkalı stoper için “10 milyon euro” istemesi üzerine İspanyol ekibi, Skrtel’in de fiyatını sordu. Görüşmeler sürüyor.

  Fenerbahçe'de Simon Kjaer ve Martin Skrtel defans hattı her an bozulabilir. Sarı-lacivertliler, Kjaer'in satışına kasaya nakit girdisi için zaten sıcak bakıyor. Danimarkalı oyuncu için gelen teklifler ise yeterli bulunmuyor. En son Milan 8 milyon euro'luk bir teklifle gelmiş ancak kabul edilmemişti.

  Kjaer'in şu anda en ciddi alıcısı Sevilla. İspanyol AS gazetesi, La Liga ekibinin bu ilgisini sütunlarına taşıdı. Haberde Sevilla'nın Fenerbahçe'nin kapısını çalıp Kjaer'in fiyatını sorduğu bildirilirken, sarı-lacivertlilerin oyuncusu için 10 milyon euro'luk bir bedel belirlediği aktarıldı.

  4 ADAYDAN BİRİ
  Kjaer'in bonservisine istenen 10 milyon euro'yu fazla bulan Sevilla, Skrtel'i de gündemine aldı. İspanya'nın Endülüs bölgesinin yayın organlarından Estadio Deportivo gazetesi, Skrtel'in yanı sıra Vida, Sakho ve Mangala'nın da Sevilla'nın listesinde olduğunu yazdı. Ada basını ise Slovak savunma oyuncusunu Manchester City, Swansea ve Newcastle'ın istediğini duyurmuştu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN