Web Sürümüne Geç

  Anlaşmaya çalışıyoruz

  Anlaşmaya çalışıyoruz
  26 Temmuz 2017, Çarşamba Güncelleme: 23:27

  İspanyol ekibinin sportif direktörü Oscar Arias, Danimarkalı oyuncu için F.Bahçe ile bir anlaşma sağlamaya çalıştıklarını itiraf etti, “Daha fazla konuşamam” dedi.

  Sevilla kulübü, Simon Kjaer'i transfer etme girişmelerini resmen doğruladı. Açıklama, La Liga ekibinin sportif direktörü Oscar Arias'tan geldi. Arias yaptığı açıklamada, "Simon Kjaer için bir anlaşma sağlama üzerine çalışıyoruz. Ondan önce de istediğimiz oyuncular var ve başka bir anlaşma da olabilir. Ancak daha fazla bunu konuşmak istemiyorum, çünkü görüşmelere zarar verebilir" ifadelerini kullandı.

  Sevilla'nın Kjaer'e karşılık F.Bahçe'ye 5.5 milyon euro+orta sahada görev yapan Walter Montoya'yı teklif ettiği İspanyol basınına yansırken, oyuncu için 10 milyon euro isteyen sarı-lacivertlilerin bu öneriyi reddettiği vurgulanmıştı. Sevilla'nın Skrtel'le de ilgilendiği belirtilmişti.

  KANARYA'NIN İSTİKRAR SEMBOLÜ
  Fenerbahçe'ye 2015 yılında Lille'den 7 milyon 650 bin euro'ya gelen 28 yaşındaki Kjaer, görev yaptığı iki sezonda sarı-lacivertlilerin en istikrarlı birkaç isminden biri olmayı başarmıştı. Danimarkalı yıldız savunmacı, Kanarya'da 88 maçta 5 gol attı, 1 asist gerçekleştirdi.
  Etiketler Simon Kjaer, sevilla
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN