Web Sürümüne Geç

  Fenerbahçe’nin borcu açıklandı

  Fenerbahçe’nin borcu açıklandı
  29 Temmuz 2017, Cumartesi Güncelleme: 21:02

  Fenerbahçe Olağan Divan Kurulu toplantısında sarı-lacivertli kulübün borcu açıklandı. Fenerbahçe’nin toplam 358 milyon 958 bin TL borcu, 18 milyon 768 bin TL de alacağı var.

  Sarı-lacivertli kulübün Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya yüksek divan kurulu başkanı Vefa Küçük, kulüp başkanı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu ve yüksek divan kurulu üyeleri katıldı. Gelecek sene yapılacak seçimli genel kurulda başkan adayı olduğunu daha önce açıklayan eski yönetici Ali Koç da toplantıyı takip edenler arasında yer aldı.

  Vefa Küçük'ün açılış konuşmasının ardından toplantıda yönetim kurulunun faaliyet raporunu sunan asbaşkan Şekip Mosturoğlu, tesisleşme, Fenerbahçe Üniversitesi ve şubelerle ilgili üyeleri bilgilendirdi.

  Mosturoğlu, futbolda teknik direktör Aykut Kocaman yönetiminde yeniden yapılanma sürecinde olduklarını belirterek, şu ifadeleri kullandı:

  "Yeniden yapılanma süreci başarıyla geçirilmektedir. Belirlenen pozisyonlar için transferler yapıldı. Bazı pozisyonlar için gerekli transfer çalışmaları sürmektedir. Güçlendirilen kadromuzun armaya ve çubuklu formamıza layıkıyla mücadele edeceğine, terlerinin son damlasına kadar mücadele edip formalarını ıslatacağına, kendilerini destekleyen taraftarlarımıza ve camiamıza yakışanı yapacağına, rakiplerini geçerek şampiyon olacağına inancımız tamdır."

  Sarı-lacivertli kulübün asbaşkanı, yeni sezon kombine kart satışında 16 bin, forma satışında da 45 bini geçtiklerini kaydederek, taraftarları kulübe destek olmaya davet etti.

  BORÇ AÇIKLANDI
  Sarı-lacivertli kulübün denetim kurulu faaliyet raporu okundu. Fenerbahçe'nin toplam borcu 358 milyon 958 bin TL olarak açıklanırken, alacağının ise 18 milyon 768 bin TL olduğu ifade edildi. Kulübün toplam borç-alacak farkının ise 340 milyon 190 bin TL olduğu açıklandı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN