Web Sürümüne Geç

  Sinyal tartışması!

  Sinyal tartışması!
  01 Ağustos 2017, Salı Güncelleme: 10:04

  Motosiklet sürücüsü, önünde cipiyle seyreden Yıldırım’ı sinyal vermediği için uyardı. Camı açıp bağırmaya başlayan Yıldırım, aracını motosikletin önüne kırdı. Olaya daha sonra başkanın korumaları dahil oldu.

  Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, trafikte "sinyal" yüzünden bir motosiklet sürücüsü ile tartıştı. İHA'nın geçtiği habere göre, Üsküdar Kuşbakışı Caddesi üzerinde yaşanan olay şöyle gelişti: Motosikletiyle seyir halinde giden Engin Ergan, önünde seyreden ve Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kullandığı cipin sinyal vermeden sağ yola girmesi üzerine aracı takibe başladı ve yanına yaklaşıp sinyal vermesi gerektiğini söyledi.

  'NE SİNYALİNDEN BAHSEDİYORSUN!'
  Motosiklet sürücüsünün kaskındaki kameranın görüntülerine yansıyan olayda, Yıldırım aracının camını açarak motosiklet sürücüsüne bağırmaya başladı, ardından cipini motosikletin önüne kırıp durdurdu.

  Yıldırım daha sonra Ergan'a "Sinyalinin .... Ne sinyali! Arabalar önümde görmüyorsun. Arabalar önüme giriyor, sen sinyalden bahsediyorsun" dedi. Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Aziz Yıldırım'ın korumaları Ergan'a bağırarak, "Biz gideceğiz, ondan sonra çıkacaksın buradan" dediler. Ardından Aziz Yıldırım aracıyla yoluna devam etti.  MOTOSİKLET SÜRÜCÜSÜ ERGAN: 'KORUMALARI TEHDİT ETTİ'
  Hukuki yollara başvuracağını söyleyen motosiklet sürücüsü Engin Ergan, yaşadıklarını şöyle anlattı. "İşe giderken bir araç sinyal vermeden yola girdi. 'Neden sinyal vermiyorsun, benim hayatımı riske atıyorsun' dedim. Açıklama bekledim kendisinden, sert bir tepki gördüm. Korumaları tarafından tehdit edildim. Yol hakkının kendilerinde olduğunu, onlar gittikten sonra devam edebileceğimi söylediler. Hem hayatımı riske attılar hem de beni tehdit ettiler."

  FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA: 'SÜRÜCÜNÜN TACİZİ VAR'
  F.Bahçe Kulübü, olay hakkında bir açıklama yayınladı. Haber ajansının, haberi "objektiflikten uzak, tek taraflı ve yanlı servis ettiğinin" vurgulandığı açıklamada, "Motosiklet sürücüsünün akan trafikte başkanımız sayın Aziz Yıldırım'ı önce el kol hareketleri ve söylemleriyle taciz ettiği görüntüler ve sonrasında da sürücünün kendi hatasını ve sonuçlarını kamufle etme amaçlı yalan beyanları yer almıştır" denildi. Açıklamanın devamında, başkan Yıldırım'ın FETÖ/PDY örgütü başta olmak üzere bazı terör örgütlerinin tehdit hedefleri arasında olduğu vurgulandı.  KAMERELARA İŞTE BÖYLE YANSIDI
  Olay, motosiklet sürücüsü Engin Ergan'ın kaskındaki kameralara saniye saniye yansıdı. Sağa girişte sinyal vermeyen Yıldırım, kendisini uyaran Ergan'a bağırdıktan sonra cipini önüne kırdı. Korumaların müdahale ettiği olay, daha fazla tatsızlık yaşanmadan son buldu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN