Web Sürümüne Geç

Dersimiz Göztepe

Dersimiz Göztepe
Cuma 11.08.2017

Göztepe’yi yardımcıları ile analiz eden Aykut Kocaman, oyunculardan Süper Lig’in yeni ekibini hafife almamalarını istedi. Başarılı hoca, transferi de yakından izliyor.

Teknik direktör Aykut Kocaman son günlerde yoğun bir mesai içine girdi. Süper Lig'de yarın Göztepe ile ilk sınavına çıkacak olan tecrübeli çalıştırıcı, yardımcıları ile birlikte rakibi analiz ederken, oyuncularını birçok transfer yapan ligin yeni ekibini hafife almamaları konusunda uyardı. Kamp dönemi istatistiklerini bilgisayarına yükleten Kocaman, öğrencilerinin son durumunu inceleyerek kadrosunu şekillendirecek. Tecrübeli hoca, transfer çalışmaları hakkında da yöneticilerden sık sık bilgi alıyor.

İZMİR SEFERİ BUGÜN
Göztepe hazırlıklarını bu akşam saat 18.00'de tamamlayacak F.Bahçe, 21.00'de Sabiha Gökçen'den kalkacak özel uçakla İzmir'e hareket edecek. Kocaman, oyuncuların aileleri ile vakit geçirmesi için uçağı geç saate aldırdı. Swiss Otel'de kampa girecek takım, maçın ardından 01.30 uçağıyla İstanbul'a dönecek. Dün salonda başlayan idman sahada taktik çalışmayla bitti.
Etiketler Aykut Kocaman, Göztepe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN