Web Sürümüne Geç

  TFF listesine dahil edilmedi

  TFF listesine dahil edilmedi
  11 Eylül 2017, Pazartesi Güncelleme: 17:05

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Türkiye Futbol Federasyonu'na verilecek olan listeye Eljif Elmas'ı yazmak istiyordu. Ancak FIFA'nın kararının ardından bu futbolcu, ocak ayında kadroya dahil edilecek.

  Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, sezon başında sarı-lacivertli renklere dahil edilen Eljif Elmas'ı kadroya katmayı çok istiyordu. Ancak Makedon futbolcunun henüz 18 yaşını doldurmaması nedeniyle FIFA'dan çıkan karar, Kocaman'ın listede değişikliğe gitmesine neden oldu. 24 Eylül'de 18 yaşını dolduracak olan genç futbolcu, bugün TFF'ye verilen listede yer almadı. Fenerbahçe, Eljif Elmas'ı devre arasında kadroya dahil edecek. Eljif Elmas, bu tarihe kadar antrenmanlarını sürdürecek. Eljif Elmas dışında 14 yabancı oyuncusu bulunan Fenerbahçe, bu isimleri federasyona bildirirken, toplam 32 kişilik bir kadro verdi.

  TFF listesinde şu isimler bulunuyor:

  Aatif Chahechouhe, Abdullah Yiğiter, Ahmethan Köse, Alper Potuk, Erten Ersu, Giuliano Victor de Paulo, Hasan Ali Kaldırım, İsmail Köybaşı, Jose Fernando Viana de Santana, Josef de Souza, Luis Carlos Nova Neto, Martin Skrtel, Mathieu Valbuena, Mauricio Anibal Isla, Mehmet Ekici, Mehmet Topal, Muhammed Samed Karakoç, Nabil Dirar, Oğuz Kaan Güçtekin, Ozan Tufan, Özgür Kazar, Roberto Soldado Rillo, Robin van Persie, Roman Neustadter, Serhat Kot, Şener Özbayraklı, Tarık Çetin, Uygar Mert Zeybek, Vincent Petrus Anna Sebastian Janssen, Volkan Demirel, Yiğithan Güveli

  Yükleniyor