Web Sürümüne Geç

  HAREKAT BAŞLADI

  HAREKAT BAŞLADI
  11 Ekim 2017, Çarşamba Güncelleme: 23:16

  Ali Koç’un adaylığını açıklamasının ardından Aziz Yıldırım’ın hamlesi merak ediliyordu. Yıldırım kulis çalışmalarına başlarken, kritik olan saha sonuçları için de futbolcuları yakın takibe aldı

  Fenerbahçe'de 2018 yılının Mayıs ayında kritik bir seçim olacak. Ali Koç, adaylığını daha önceden açıklamıştı. Muhalif kanattan sesler her geçen gün daha da yükselirken başkan Aziz Yıldırım'ın nasıl bir tavır alacağı merak ediliyordu. Yıldırım da kolları sıvadı. 1998'den beri aralısız olarak başkanlık görevini yürüten Aziz Yıldırım kulis çalışmalarının startını verdi. Ancak şampiyonun belirlendiği Mayıs ayında saha sonuçlarının sandığa yansıyacağını düşünen tecrübeli başkan, teknik heyet ve futbolcularla daha yakından ilgilenmeye başladı.

  MORAL TURLARI YAPIYOR
  Başkan Aziz Yıldırım ve kurmayları bundan sonra Samandıra'da daha fazla vakit geçirmeyi planlıyor. Teknik heyet ve futbolcular kritik maçlar öncesinde uyarıldı. Özellikle camia için büyük önem taşıyan Galatasaray derbisinden mutlak 3 puan isteyen Aziz Yıldırım bu arzusunu oyunculara da iletti. Yıldırım ve yönetimi, Samandıra turlarına devam edip takıma zirve yolunda moral- motivasyon yükleyecek.

  Etiketler Aziz Yıldırım
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN