Web Sürümüne Geç

Kocaman'dan yeni sistem

Kocaman'dan yeni sistem
Cumartesi 11.11.2017 22:22

Aykut Kocaman, Sivas maçında takımını 4-3- 1-2 sistemiyle sahaya sürecek. Janssen ve Soldado forvette. Giuliano ise 10 numara

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, önümüzdeki hafta Sivasspor ile oynanacak maçta takımını sahaya farklı bir kurguyla çıkartacak. Tecrübeli teknik adam, sakatlığı bulunan Valbuena'nın yokluğunda takımını 4-3-2-1 sistemi ile sahaya sürecek. Bu sistemde Janssen ile Soldado çift forvet olarak sahada yer alacak.

?Giuliano 10 numaraya geçiyor
JANSSEN ile Soldado'nun hemen arkasında Giuliano 10 numara olarak görev yapacak. 4-3-1-2 sisteminde Brezilyalı futbolcu gerçek mevkilerinden birinde forma giyme şansını elde edecek.

Daha ofansif bir sistem
ORTA üçlüde ise Mehmet Ekici, Josef de Souza ve Ozan Tufan görev yapacak. Bu sistem daha önceki sisteme göre daha ofansif. Ancak savunmadaki beklere daha fazla yük bindiren bir sistem.

Kocaman Soldado'yu hazırlıyor
Aykut Kocaman, uzun süredir ilk 11'de görev vermediği Soldado'yu Sivas maçına özel olarak hazırlıyor. İspanyol forvet oyuncusunun da çok istekli oluşu teknik direktör Aykut Kocaman'ın işini kolaylaştırıyor.

SABAH
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN