Web Sürümüne Geç

''Biraz daha işi sıkı tutalım''

''Biraz daha işi sıkı tutalım''
Pazartesi 28.11.2017

Takımına izin vermeyen sarı-lacivertli hoca, “Şampiyonluktan söz etmek istiyorsak devrede kalan 4 maçı da kazanmak zorundayız. Biraz daha dişimizi sıkalım. Herkes fedakarlık yapsın” dedi.

Sivasspor'dan sonra Antalyaspor'u da yenip iki haftada 6 puan toplayan Fenerbahçe, umutlarını yitirmişken yeniden şampiyonluk havasına girdi. Camiada herkes kenetlendi. Yönetim, teknik heyet ve futbolcular tam bir dayanışma içinde. Aykut Kocaman ise işi daha sıkı tutmaya başladı. Ciddiyeti elden bırakmayan sarılacivertli hoca, en ufak bir rehavete bile göz yummuyor. Kocaman, yarın kupada Adana Demirspor ile oynayacakları kupa maçı hazırlıklarını ara vermeden başlattı. İzin yapmayı bekleyen futbolcular ise hayal kırıklığı yaşadı.

HER MAÇ FİNAL
Oyuncularının yüzünün düştüğünü gören Kocaman, mini bir toplantı yapıp, "Dinlenmeye zamanımız yok. Adeta sırat köprüsünden geçiyoruz. Daha çok çalışıp sürekli üzerine koymalıyız" dedi. Önlerinde çok önemli maçlar olduğunu hatırlatan tecrübeli çalıştırıcı, "Büyük-küçük, zayıfgüçlü diye takım yok. Her maç zorlu, her maç final. Artık puan kaybına tahammülümüz yok. Şampiyonluktan söz etmek istiyorsak, devrede kalan 4 maçı da kazanmalıyız. Biraz daha dişimizi sıkalım. Herkes biraz daha fazla fedakarlık yapsın" diye konuştu.

Emre BOL
Etiketler Aykut Kocaman
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN