Web Sürümüne Geç

Lucas Lima'yı kaptılar

Lucas Lima'yı kaptılar
Salı 28.11.2017 09:53

Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın da ilgilendiği Brezilyalı yıldız Lucas Lima, Palmeiras ile 5 yıllık prensip anlaşmasına vardı.

Fenerbahçe'nin yaklaşık 2 senedir, Beşiktaş'ın ise son dönemde kadrosuna katmak istediği Lucas Lima tercihini yaptı. 27 yaşındaki oyuncu ülkesi Brezilya'da kaldı ve Palmeiras'la 5 yıllık prensip anlaşmasına vardı.

Yıldız oyuncunun dün öğle saatlerinde Palmeiras'la ön sözleşme imzaladığı ve 31 Aralık tarihine kadar Santos'ta kalmaya devam edeceği öğrenildi.Brezilya basını, Neymar Jr.'ın babası, Lima'nın da menajeri olan Neymar da Silva Santos ile Palmeiras'lı yetkililerin bir araya geldiği görüntüleri transfer haberiyle birlikte kısa süre önce servis etti.NE KADAR KAZANACAK?

Lucas Lima imzaladığı sözleşme karşılığında 5 milyon dolar imza parası alacak. Başarılı 10 numara Yeşil Beyazlılar'dan yıllık 2,5 milyon dolar kazanacak. Lima daha önce Türk basınına verdiği bir röportajda Fenerbahçeli taraftarlardan mesajlar aldığını, Türkiye'de oynamak istediğini hatta Alexde Souza gibi bir efsane olmak istediğini belirtmişti.

Etiketler Lucas Lima, Palmeiras
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN