Web Sürümüne Geç

Böylesini görmedim

Böylesini görmedim
Çarşamba 07.12.2017

Sosyal medyada taraftarların sorularını yanıtlayan sambacı, “Çok tutkulu bir ortam, çok yoğun bir şekilde yaşanıyor. Brezilya’da da büyük derbiler oynadım ama buradakiler daha ateşli” dedi

Fenerbahçe'nin parlayan yıldızı Giuliano, taraftarlar ile Twitter üzerinden bir söyleşi gerçekleştirdi. Brezilyalı oyuncu, sarı-lacivertlilerin, F.Bahçe'nin resmi Twitter hesabına gönderdiği soruları içtenlikle yanıtladı. F.Bahçe'de mutlu olduğunu söyleyen 27 yaşındaki futbolcu; Türkiye, F.Bahçe ve Süper Lig derbileri için gelen bir soruya "Çok tutkulu bir ortam, çok yoğun bir şekilde yaşanıyor. Brezilya'da da büyük derbiler oynadım ama buradakiler çok daha ateşli" cevabını verdi. Kulübe geliş sürecini "Benim için kolay bir karardı. Harika bir şehir. F.Bahçe Türkiye'nin gerçekten büyük bir kulübü" diye açıklayan orta saha, 'F.Bahçe'yi tek kelime anlatsan ne olurdu?' sorusunu şu şekilde cevapladı: "Muhteşem."

ÇILGIN, TUTKULU, AİLE
Giulian o, taraftarları "Çılgın, tutkulu, aile" olarak nitelerken, unutamadığı bir maç olup olmadığıyla ilgili de "Geçen yıl Zenit'te oynarken İsrail'de 3-0 gerideydik. Maçı 4-3 kazandık. 1 gol attım, 3 asist yaptım" dedi.


GiULiANO'DAN İNCİLER

Öğrendiğin ilk Türkçe kelimeler? Merhaba, nasılsın, iyiyim, teşekkür ederiz.

En sevdiğin şehir hangisi? Roma, doğduğum şehir Curitiba, Londra ve tabii ki İstanbul.

İstanbul'da ilk gezdiğin tarihi yer neresi oldu? Sultanahmet Camii

Yediğin ilk Türk yemeği? Kebap

Futbolcu idolün var mı? Varsa kim? Ronaldinho

Çay mı kahve mi? Türk çayı

Zenit taraftarı mı? Fenerbahçe taraftar mı? Fenerbahçe.

En sevdiğin tatlı? Baklava

Gol mü asist mi? Gol.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN