Web Sürümüne Geç

  Hakan’a ne evet ne hayır

  Hakan’a ne evet ne hayır
  Cuma 29.12.2017

  Aykut Kocaman, F.Bahçe’nin Hakan Çalhanoğlu ile ilgilendiği iddialarına kaçamak yanıt verdi, “Bir gelişme var mı bilmiyorum” açıklamasını yaptı

  F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, İstanbulspor'la oynanan kupa maçın ardından basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. Kocaman'a Milan'dan ayrılması gündeme gelen Hakan Çalhanoğlu'yla ilgilenip ilgilenmediği soruldu. Tecrübeli çalıştırıcı buna net bir yanıt vermezken, "Bir gelişme var mı bilmiyorum. Girişim olup olmadığı konusunda inanın bilgim yok. 'Olursa ister misiniz?' diye sormayın. Ortada bir şey yokken konuşmak yanlış olur" açıklamasını yaptı. Hakan'la G.Saray da ilgileniyor.

  JANSSEN Mi? ALLAH KORUSUN...
  Kocaman; Tottenham'ın kontratındaki bir maddeye dayanarak Vincent Janssen'i ara transferde geri çağırdığına yönelik iddialar hakkında ise, "Kendisiyle az önce konuştuk, kesinlikle böyle bir şey yok. Allah korusun..." ifadelerini kullandı.

  Emre BOL  'BEN BİR MİLANLIYIM'
  Hakan Çalhanoğlu, Milan'dan ayrılacağına yönelik haberler hakkında, "Ayrılmaya niyetim yok. Ben bir Milanlıyım ve kanıtlamam gereken şeyler var" sözlerini kullandı.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN