Web Sürümüne Geç

Şampiyon yapıp geleceğim

Şampiyon yapıp geleceğim
Cumartesi 07.01.2018

İngiliz ekibinin kendisini devre arasında çağıracağı iddiaları üzerine İngilizlere haber yollayan Hollandalı golcü, “Sakın beni çağırıp düzenimi bozmayın. Fenerbahçe’yi şampiyon yapıp bomba gibi döneceğim” dedi

Fenerbahçe'nin sezon başında Tottenham'dan kiraladığı Vincent Janssen, kulübüne mesaj gönderdi. Geldiği günden beri sözleşmesindeki 'Tottenham isediği zaman geri çağırabilir' maddesi sürekli tartışılan Hollandalı oyuncu, İngiliz yetkililerden bu tür söylentilere son vermelerini istedi. "Beni sakın çağırmayın. Burada Fenerbahçe'yi şampiyon yapıp devre arasında değil sezon sonunda gelirim" diyen 23 yaşındaki forvet, "Burada çok mutluyum. Türk futboluna yeni yeni alıştım. Sert ve zorlu bir lig. Dünyada çok izlenmese de neredeyse Premier Lig gibi" ifadesini kullandı.

YÖNETİCİLER AÇIKLAMIŞTI
Janssen'in Tottenham'a menajeri aracılığıyla ilettiği mesajında son olarak "Burada kendimi bulup bomba gibi dönmek istiyorum. Benim düzenimizi bozmayın" diyerek serzenişte bulundu. Fenerbahçeli yöneticiler de geçtiğimiz günlerde genç futbolcunun sezon sonuna kadar takımda kalacağını bildirip taraftarlara 'rahat olun' açıklaması yapmışlardı.
Emre BOL

Onun için de iyi olan bu zaten
Şu anda Tottenham'da 3.santrfor olabilir. İngiliz takımı zaten tek santrfor oynuyor. Artı santrforun arkasındaki Son ve Alli de üretken. Yani Janssen giderse kupa maçları dışında ancak Kane ve Llorente sakatlanırsa oynar. Fenerbahçe'de oynama şansı daha fazla. Kısacası yüzüstü bırakmamak istemesi güzel ama onun için iyi olan da bu zaten.

Mini yorum Mert Aydın

Real, Kane'i isteyince
Tottenham'ın Janssen'i geri çağıracağı iddialarının son kaynağ ise Harry Kane oldu. Real Madrid'in 24 yaşındaki transfer etmek istemesi üzerine İngiliz ekibinin boşluğu tekrar Janssen ile kapatacağı ileri sürülmüştü.
Etiketler Fenerbahçe, Janssen
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN