Web Sürümüne Geç

  'İyileş, forman hazır!'

  'İyileş, forman hazır!'
  Çarşamba 11.01.2018

  Ayak parmağındaki sakatlık nedeniyle takımla çalışamadığı için üzgün olan Janssen’e Kocaman moral aşıladı: Kafanı takma; iyileşince forman hazır.

  Kampta morali en kötü isim Vincent Janssen... Bursa deplasmanında ayak parmağı ikinci kez ezilen Hollandalı golcü, sakatlığının bir türlü geçmemesi ve takımla antrenmanlara katılamaması nedeniyle Antalya'da suratı asık geziyor. Bunu fark eden Aykut Kocaman, öğrencisi ile bir görüşme yapıp, "Zor bir sakatlık süreci geçiriyorsun. Ancak bu senin takımdaki rolünü etkilemeyecek. Bizim için değerlisin. Forman hazır. İyileştiğinde yine sahada olacaksın" sözleriyle moral verdi. Takım arkadaşları da antrenör Fatih Yıldız ile görüşüp, yıldız ismi havuz çalışmasına dahil etti. Son da eşofmanlarıyla suya atarak neşelendirmeye çalıştı.

  Fiziğimle oynuyorum
  Vincent Janssen, hocasına ve takım arkadaşlarına verdikleri destek için teşekkür ederek, "Ben fizik gücüyle sahada etkili olan bir oyuncuyum. Sezon başı ve devre arası yapılan kamplar benim için çok önemli. Antrenmanları kaçırdığım için üzülüyorum. Bir an önce tekrar takıma katılmak istiyorum" ifadelerini kullandı.

  Süper Lig'in ilk yarısında 11 maçta forma giyen Vincent Janssen 2 gol atarken, 4 de asist gerçekleştirdi.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN