Web Sürümüne Geç

'Onlarla kesin hesaplaşacağız'

'Onlarla kesin hesaplaşacağız'
Cumartesi 14.01.2018

Başkan Yıldırım, Yargıtay’ın kararı sonrası 3 Temmuz’un maddi hesaplaşmasını yapacaklarını söyledi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, FETÖ'ye karşı sarı-lacivertli camianın dik durduğunu söyledi. Yıldırım "Fenerbahçelilerin o günlerdeki direnişi Türkiye'de demokrasinin yeniden yaşamasına yol açmıştır. 15 Temmuz'daki olaylara bakın. O günlerde Fenerbahçeliler böyle direnmese halkın, hepinizin, hepimizin duruşu ve sokaklara çıkışı belki olmayacaktı. Fenerbahçe ile başlanan bu ülkedeki Cumhuriyetin ayakta var olma sesleri, 3 Temmuz'dur" dedi.

'YARGITAY'I BEKLİYORUZ'
Aziz Yıldırım sözlerini şöyle tamamladı: "Yargıtay kararından sonrasına bakacağız. Ne olacağını biz de bilmiyoruz. İnşallah olumlu sonuç çıktığı andan itibaren, bize bu kumpasları kuranlarla hesaplaşacağız. Zaten şu anda mahkemeler sürüyor ama maddi olarak da hesaplaşacağız"Valbuena: Hedef şampiyon olmak
Fenerbahçe'nin sezon başında Lyon'dan renklerine bağladığı Mathieu Valbuena da iddialı açıklamalarda bulundu. Fransız yıldız "F.Bahçe'ye büyük hedefler için geldim. Bunlardan biri de şampiyonluk. Bu sezon zorlu bir yarış var. Çok çalışmalıyız" ifadelerini kullandı.

Volkan: Bu desteği hep bekliyoruz
Gecede konuşma yapan kaptan Volkan Demirel'e de büyük ilgi vardı. Sarı-lacivertlilerin tecrübeli futbolcusu "Bize şu ana kadar müthiş destek verdiniz. Sezonun kalan bölümünde de taraftarlarımızdan hep bu desteği bekliyoruz. Camiadaki şampiyonluk özleminin farkındayız, bunu hep birlikte dindirebiliriz" dedi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN