Web Sürümüne Geç

  Sonuna kadar savaşacağız

  Sonuna kadar savaşacağız
  13 Ocak 2018, Cumartesi

  Fenerbahçe’nin kamp yaptığı Antalya’daki organizasyona Kocaman’ın hararetli sözleri damga vurdu Deneyimli çalıştırıcı “Son ana kadar her yerde, her zaman, her şekilde savaşacağız” diye konuştu

  Kanarya'nın devre arası kampını yaptığı Antalya'da başkan Aziz Yıldırım, yöneticiler, teknik direktör Aykut Kocaman ve futbolcular kulüp içi bir organizasyonda bir araya geldi. Büyük coşkunun yaşandığı gecede Aykut Kocaman'ın sözleri adeta yeri göğü inletti. Sarı- lacivertlilerin teknik direktörü uzun süredir ilk defa bu kadar heyecanlı bir konuşma yaparken, neredeyse her sözünden sonra salon yıkıldı. Kocaman'a önce şampiyonluk soruldu. Deneyimli çalıştırıcı "Sağından solundan dolaştırmaya gerek yok. Şampiyonluk için gayret göstereceğiz. Sezon başından beri aynı şeyi söylüyorum, F.Bahçe'nin en büyük gücü taraftarı. Bu güce A'dan Z'ye tüm camianın ihtiyacı var, en çok da başkanımızın ihtiyacı var" ifadelerini kullandı.

  'DESTEĞE İHTİYACIMIZ VAR'
  Sarı-lacivertlilerin hocası Aykut Kocaman, bu sezon şampiyonluğa çok ihtiyaç duyduklarını belirtti. Tecrübeli hoca "Camiada büyük bir ateş var. Uzun zamandır görmediği bir ateş. Bu ateş futbolcu grubunu da sarmış durumda. Bizler teknik heyet ve futbolcular olarak son ana kadar her yerde her zaman her şekilde savaşacağız" diye konuştu. Aykut Kocaman'ın bu sözleri ardından salondan alkış tufanı koptu.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN