Web Sürümüne Geç

Ali Koç seçimle ilgili konuştu

Ali Koç seçimle ilgili konuştu
Pazartesi 15.01.2018 20:55

Fenerbahçe'de başkanlığa adaylığını açıklayan Ali Koç, seçime ilişkin açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe Başkan Adayı Ali Koç, kendisi için organize edilen bir davete katılarak sarı lacivertli taraftarlarla bir araya geldi.

Buluşmada, kalabalık bir grupla görüşen Koç, kulübün mevcut durumunu değerlendirerek, bugüne dek adaylığı çerçevesinde yapılan çalışma ve planlamalarını anlattı.

İşte Ali Koç'un ifadeleri:

"Biz adaylığımızı açıkladıktan sonra 'seçilseydik ne yapardık' üzerine çalıştık. Çağın gerekliliklerine göre yönetilen bir spor kulübünün kurumsal yapısı nasıl olmalı, altyapı nasıl yönetilmeli, scouting ekibi nasıl kurulmalı bunları inceledik.

Önemli liglerdeki önemli kulüpleri ziyaret ettik. Fenerbahçemizin bu alanlardaki mevcut durumu ne, dünyanın önde gelen kulüplerindeki mevcut durum ne; anlamak için karşılaştırmalar yaptık. Spor ile alakalı konferanslara gidiyoruz, gündemi en yakından takip ediyoruz. Bazı alanlarda bir takım hukuki çalışmalarımız devam etmekte.

Bundan sonraki süreçte de Şubat ortasında resmi olarak sahaya inip temaslara başlayacağız, kongre üyelerimiz ve taraftarımızla bir araya gelip onları dinleyeceğiz, istişarelerde bulunacağız.

Bugüne kadar mali anlamda hep günü kurtarma noktasında kalındı ve bugün mali anlamda zor durumdayız. Bu sarmaldan çıkmamız gerekiyor.

Geleceğin Fenerbahçe'si için harekete geçmenin Tam Zamanı Şimdi diyerek profesyonel ekiplerce yapılan çalışmalarından bahseden Ali Koç, üyelerimiz ve taraftarlarımızdan kendisine gelen soruları da yanıtladı. Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantıda, üyelerimizden önümüzdeki dönem için birçok davet geldi.

Görüşmelerimiz devam edecek. Şuan için sadece davetlere katılım gösteriyoruz. Kısa bir süre içerisinde biz de buluşmalar organize edeceğiz. Kulübümüzün her birimizin desteğine ihtiyacı var, bu yıl şampiyonluklarla dolu bir yıl olsun"

Etiketler Ali Koç, Fenerbahçe
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN