Web Sürümüne Geç

Ozan'a af krizi!

Ozan'a af krizi!
Cuma 02.02.2018

Aykut Kocaman: Affedersem kendimi inkar etmiş olurum... Yöneticiler: 5 ay oynamazsa zararı bize olur. Takıma dahil edilmeli.

Ara transferde hiçbir takıma gidemeyip elde kalan Ozan Tufan'ın affedilip takıma katılacağı iddia edilmişti. Ancak Aykut Kocaman'ın kadro dışı bıraktığı yıldız oyuncuyu affetme niyetinin olmadığı ortaya çıktı. En azından şimdilik... Sarı-lacivertli teknik direktörün, "Eğer Ozan'ı affedersem kendimi inkar etmiş olurum. Onun hakkında bir karar aldım ve bu kararın arkasındayım" dediği belirtiliyor. Yönetimden birçok ismin ise Ozan'ın yeniden takıma katılması yönünde görüş belirttiği öğrenildi. Bu krizin Fenerbahçe'ye fayda değil zarar vereceğini düşünen idareciler, 5 ay oynamaması halinde Ozan Tufan'ın piyasasının da düşeceğini vurguluyor.

'ORTA YOL' ARANIYOR
Affedilme umudu taşıyan Ozan çalışmalarını Dereağzı'nda tek başına sürdürüyor. Yönetimin, Aykut Kocaman'ı da ezmeden bir formül bularak, Ozan Tufan'ı tekrar takıma dahil etmesi bekleniyor.

CRYSTAL PALACE VAZGEÇMEDİ
Crystal Palace'ın, transferi son anda yatan Ozan Tufan'a mail atarak, "Senden vazgeçmedik. Sen önemli bir oyuncusun. Oyuncumuz sakat olduğu için forvet bölgesine transfer yapmak zorunda kaldık. Görüşmelerimiz devam etsin. Seni takip etmeyi sürdürüyoruz" dediği bildirildi.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN