Ekici formülü

Ekici formülü
Pazar 04.03.2018

Orta sahada Topal&Josef ikilisini bozmak istemeyen tecrübeli hoca, Ekici’yi Aatıf’ın yerine sol kanada monte etmeyi planlıyor.

Fenerbahçe'de Teleset Mobilya Akhisar maçı öncesi Mehmet Ekici'ye kadroda yer aranıyor. Tecrübeli futbolcu uzun süre sonra forma giydiği kupadaki Beşiktaş derbisinde yaptığı asist ve sergilediği futbolla teknik heyetin gözüne girmeyi başarmıştı. Aykut Kocaman, Ekici'yi ödül olarak bugün de ilk 11'de kullanmayı planlıyor. Deneyimli isme yer arayan tecrübeli çalıştırıcı, en uygun mevki olarak sol kanadı buldu.

GIULIANO İLE DEĞİŞİMLİ
Orta
sahadaki Mehmet Topal ile Josef de Souza ikilisini bozmak istemeyen Kocaman'ın Ekici'ye bu akşam Aatıf'ın yerine şans vermesi bekleniyor. Mehmet Ekici, maç içerisinde Giuliano ile yer değiştirerek görev yapacak.
Emre BOL

Mehmet'in mevkii tartışılır (Mini yorum: Mert Aydın)
Mehmet Ekici, Fenerbahçe'de takıma girer girmez sarı-lacivertlilerin oyun düzeninde hemen fark yarattı. Bana göre Mehmet Ekici'deki tek sorun fiziksel durumuyla ilgili olur. Çünkü Mehmet Ekici'nin yaşayacağı yeni bir sakatlık durumunda sıkıntı büyür. Ama Mehmet Ekici'ye bu takımda bu kadro içinde her zaman yer var. Benim kafamdaki soru işareti oynayacağı mevkii. Aatıf'ın yeri doğru yer mi? Bunu izleyip göreceğiz.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN