Web Sürümüne Geç

  Ekici formülü

  Ekici formülü
  04 Mart 2018, Pazar

  Orta sahada Topal&Josef ikilisini bozmak istemeyen tecrübeli hoca, Ekici’yi Aatıf’ın yerine sol kanada monte etmeyi planlıyor.

  Fenerbahçe'de Teleset Mobilya Akhisar maçı öncesi Mehmet Ekici'ye kadroda yer aranıyor. Tecrübeli futbolcu uzun süre sonra forma giydiği kupadaki Beşiktaş derbisinde yaptığı asist ve sergilediği futbolla teknik heyetin gözüne girmeyi başarmıştı. Aykut Kocaman, Ekici'yi ödül olarak bugün de ilk 11'de kullanmayı planlıyor. Deneyimli isme yer arayan tecrübeli çalıştırıcı, en uygun mevki olarak sol kanadı buldu.

  GIULIANO İLE DEĞİŞİMLİ
  Orta
  sahadaki Mehmet Topal ile Josef de Souza ikilisini bozmak istemeyen Kocaman'ın Ekici'ye bu akşam Aatıf'ın yerine şans vermesi bekleniyor. Mehmet Ekici, maç içerisinde Giuliano ile yer değiştirerek görev yapacak.
  Emre BOL

  Mehmet'in mevkii tartışılır (Mini yorum: Mert Aydın)
  Mehmet Ekici, Fenerbahçe'de takıma girer girmez sarı-lacivertlilerin oyun düzeninde hemen fark yarattı. Bana göre Mehmet Ekici'deki tek sorun fiziksel durumuyla ilgili olur. Çünkü Mehmet Ekici'nin yaşayacağı yeni bir sakatlık durumunda sıkıntı büyür. Ama Mehmet Ekici'ye bu takımda bu kadro içinde her zaman yer var. Benim kafamdaki soru işareti oynayacağı mevkii. Aatıf'ın yeri doğru yer mi? Bunu izleyip göreceğiz.

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN