Web Sürümüne Geç

  Volkan affettirdi

  Volkan affettirdi
  11 Mart 2018, Pazar

  Kocaman, kupa derbisinde gereksiz yere atılan kaptanı affedip Malatya’da görev verdi. O da bu jeste sahada karşılık verdi, 4 kritik kurtarış yaptı

  Fenerbahçe, Malatya'da iki golle kazanıp 3 puana ulaşırken, bunda Volkan Demirel'in katkısı büyük oldu. Aykut Kocaman, Beşiktaş'la oynanan kupa derbisinde gereksiz yere kırmızı kart gören kaptanı silmiş, kadro dışı bırakmayı bile düşünmüştü. Ancak tecrübeli kaleci hocasından özür diledi ve buzlar eridi. Akhisar'dan 3 yiyen Kameni'ye güvenemeyen Kocaman, Volkan'a şans tanıdı, karşılığını da aldı. Kaptan, Malatya'da panter kesildi. Maç 0-0'ken yüzde yüzlük iki kurtarış yapan tecrübeli eldiven, ikinci yarıda da maç 1-0 giderken iki golü önledi.

  'Açıklanacak bir şey yok
  Aykut Kocaman, Volkan'a neden şans verdiğini şu sözlerle açıkladı: "Volkan Demirel için şu anda açıklanacak bir şey yok. Temel amacımız her zaman en doğru, en kaliteli kadronun sahada olması."

  Taraftara kıyamadı
  MAÇIN ardından Malatyalı bir taraftar Volkan Demirel'den forma almak için sahaya girdi. Polis taraftara müdahale edince, Volkan araya girerek olay çıkmasını engelledi. Formayı kapan taraftar, mutlu bir şekilde stadyumdan ayrıldı.
  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN