Web Sürümüne Geç

Taraftara mahcubuz

Taraftara mahcubuz
Pazartesi 19.03.2018

Giuliano, büyük gayret göstermelerine rağmen Galatasaray’ı mağlup edemediklerini söylerken, “Taraftarlarımıza hediye vermek istedik, olmadı. Üzgünüz” diye konuştu

Fenerbahçe'nin Brezilyalı yıldızı Giuliano, derbi maçı sonrası basın mensuplarıyla kısa bir sohbet gerçekleştirdi. İyi oynadıklarını, şans da bulduklarını ancak golü bir türlü bulamadıklarını kaydeden Brezilyalı yıldız, "Futbol böyle, bazen gol bir türlü olmaz. Yine böyle bir geceydi" ifadesini kullandı. Müthiş bir taraftar grubu önünde oynadıklarını belirten Giuliano, "Tribün şovu bakımından harika bir geceydi. Gerçekten onlara galibiyet hediye etmek istedik ama olmadı. Bunun için üzgünüz. Ancak lig bitmedi, onları mutlu etmeye çalışacağız" dedi.

HâLâ BİR ŞANSIM VAR
Brezilya Milli Takımı'nın hocası Titi, oynayacakları iki hazırlık maçı için Beşiktaşlı Talisca'yı kadroya alırken, Giuliano'yu es geçti. Sarı-lacivertli yıldız, bu konuya da değindi: "Oraya gitmek kolay değil. Coach (Titi) açıklama yaptı, bana hâlâ şansımın olduğunu söyledi. Çalışmaya devam edeceğim. Dünya Kupası'nda yer alabilmek için büyük gayret göstereceğim."
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN