Biga’da Yıldırım rüzgarı

Biga’da Yıldırım rüzgarı
Perşembe 22.03.2018

1907 Okula, 1907 Pota’ projesi ile yaptırılan potaların açılışına katılan başkan Aziz Yıldırım, “Bu potalar öğrencileri spora yöneltip, kötü alışkanlıklardan kurtaracak” dedi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, '1907 Okula, 1907 Pota' projesi kapsamında Çanakkale'nin Biga ilçesinde yaptırılan basketbol potalarının açılış törenine katıldı. İdriskoru Köyü'ndeki İbrahim Aydın İlkokulu'ndaki potanın açılışında konuşan Yıldırım, bu proje ile çocukların spor yapmaya yöneltilerek, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıldığını söyledi.

Yıldırım, pota projesinin yurt çapında özellikle doğu illerinde ihtiyaç olan okullarda devam edeceğini söyledi. Başkan daha sonra Biga Kaymakamı ve Belediye Başkanı'nı ziyaret edip, forma hediye etti. Biga Fenerbahçeliler Derneği üyeleri ile de bir araya geldi.

Selçuk Yula okuma salonu
Aziz Yıldırım, Biga'nın Yeniçiftlik köyündeki Yeniçiftlik ilk ve ortaokulunda Fenerbahçe'nin efsane futbolcularından yazarımız merhum Selçuk Yula adına hazırlanan okuma salonu ile Serkan Acar robotik kodlama atölyesinin açılışına da katıldı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN