Web Sürümüne Geç

  Yıldırım'ın 'Mega proje'sini açıklıyoruz

  Yıldırım'ın 'Mega proje'sini açıklıyoruz
  30 Mart 2018, Cuma

  Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, bugün Çırağan Saray'ında yaptığı açıklamayla Haziran ayında yapılacak başkanlık seçimine resmen aday olduğunu ilan etti. Bu toplantı sırasında Asbaşkan Şekip Mosturoğlu'nun yaptığı 'Mega proje' açıklaması ise merak konusu oldu. Gündem yararatan 'Mega proje'nin ise altyapıyla ilgili olduğu ortaya çıktı...

  'MEGA PROJE' MÜJDESİ
  Aziz Yıldırım'ın başkanlığı açıkladığı toplantıya katılan Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu önemli açıklamalarda bulundu. Mosturoğlu, Aziz Yıldırım'ın 'Mega proje'si olduğun açıkladı ve şunları söyledi: "Mega bir projesi var ve o Türkiye'yle ilgili bir proje. Bütün illeri kapsayan bir proje. Aziz Yıldırım o projeyle ilgili açıklama yapacak ileri ki günlerde. Biz çok uzun süredir çalışıyoruz, uygun insanların da bu projeye katkı sağlayabilmesi için bir bekleme süremiz oldu"

  'MEGA PROJE' ALTYAPIDA DEVRİM
  Mosturoğlu'nun müjdesini verdiği 'Mega proje'nin ise altyapıyla ilgili olduğu öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın kulübün geleceğini düşünerek yıldız oyuncu transferi yerine altyapıdan gelecek oyuncularla başarı hedeflediği ve Türkiye'yi kapsayacak bu proje için de dünyaca ünlü bir Hollandalı isimle anlaşmaya vardığı belirtildi.

  İŞTE OLASI 'HOLLANDALILAR'
  Bu proje için adı öne çıkan isimler arasında ise şu anda Kuzey Kore'de olan Guus Hiddink ve daha önce teknik direktörlük kariyerini bitiren fakat altyapıya sıcak bakan Louis van Gaal isimleri öne çıkıyor.

  Fotomac.com.tr

  Yükleniyor
  BİZE ULAŞIN