Yıldırım’dan çılgın proje

Yıldırım’dan çılgın proje
Cumartesi 31.03.2018

Altyapıda devrim gerçekleştirmek isteyen Aziz Yıldırım, bu doğrultuda dünyaca ünlü bir futbol adamıyla anlaştı

Başkanlığa adaylığını açıklayan Aziz Yıldırım'ın en önemli projesi belli oldu. Altyapıda devrim gerçekleştirecek olan Yıldırım'ın, bu hedefe yönelik olarak yeni bir sistem kurmak istediği ve dünyaca ünlü bir futbol adamıyla anlaştığı ortaya çıktı.

Sarı-lacivertli kulübün başkanı, "Avrupa futbolundan son model biriyle ilgileniyoruz" diyerek müjdeyi verdi. Geçtiğimiz günlerde İstanbul'a gelen ve ismi sır gibi saklanan futbol adamının, Dereağzı Tesisleri'nde incelemede bulunup ilk etapta 6-7 saha istediği belirlendi.

Yıldırım'ın, Fenerbahçe'nin oyun felsefesini altyapıdan kurmak isteyen futbol adamının ismini açıklamama nedeninin, söz konusu kişinin Dünya Kupası sonuna kadar ülke federasyonuyla sözleşmesinin sürmesi olarak gösterildi.

'Türkiye çapında'
F.Bahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Yıldırım'ın altyapı hamlesini, "Başkanın mega bir projesi var" diyerek doğruladı. Mosturoğlu, "Tüm illeri kapsayan bir proje. Projeyle ilgili ilerleyen günlerde açıklama yapacak. Gerçekten bugünün güncel konularını içeren, üzerinde çok kafa yorulup tartışılması gereken bir proje" açıklamasını yaptı.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN