Web Sürümüne Geç

Fransızlar 'ayrılabilir' dedi

Fransızlar 'ayrılabilir' dedi
Salı 10.04.2018
Fenerbahçe'de ağzınla kuş tutsa yaranamayan Valbuena'nın yol ayrımında olduğu iddia edildi. Fransız basını, UEFA'nın FFP baskısı altında olan Fenerbahçe'nin Valbuena gibi yüksek maaş verdiği isimleri göndermenin yollarını aradığını ileri sürdü. Valbuena'nın Aykut Kocaman ile arasının da iyi olmadığı belirtilirken, Fenerbahçe'nin Fransızı gönderme ihtimalinin yüksek olduğu belirtildi.

KİLİT ADAM: Valbuena, bu sezon her maçta şans bulamasa da oynadığı süre baz alındığında ligimizin en çok kilit pas atan futbolcularından biri oldu.

İKİNCİ SIRADA: Tüm kulvarlarda 33 maça çıkan Fransız yıldız 6 gol atarken tam 16 asist yaptı. Valbuena ligde asist krallığında da 2. sırada yer alıyor.

PEŞİNDELER : Bordeaux'un altyapısından yetişen Valbuena'yı istediği ileri sürüldü. Bu haber kulübe yakın bazı kaynaklar tarafından yalanlandı.

Yıldırım karışmadı
Maçtan sonra ortaya atılan Başkan Aziz Yıldırım, devre arasında Hasan Çetinkaya'yı arayıp, "Aykut'a söyle Valbuena'yı oyuna alsın. Adamı çıldırtmasın" iddiasının gerçek olmadığı ortaya çıktı. Başkan'ın devre arasında Çetinkaya'yı aradığı ve futbolculara bir konuşma yaptığı ama Kocaman'ın işine karışmadığı bildirildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN