Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan Fenerabahçe'ye corona virüsü mesajı!

Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor'dan Fenerabahçe'ye corona virüsü mesajı!
Çarşamba 25.03.2020 17:16

Son dakika corona virüsü açıklaması... Çin'in Wuhan kentinden başlayarak tüm dünyaya yayılan corona virüsü, Avrupa futbolunun ardından, Türkiye'yi de vurmuş ve liglerin süresiz ertelenmesine sebep olmuştu. Yapılan testler sonrasında Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktör Fatih Terim'in corona virüsü testi pozitif çıkarken, bu kez bu virüs Fenerbahçe'yi vurdu. Sarı lacivertliler yaptığı açıklamada bir oyuncunun testinin pozitif çıktığını açıkladı. Açıklamanın ardından sarı lacivertlilerin ezeli rakibi Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzonspor geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Corona virüsü Türk futbolunda görülmeye devam ediyor... Daha önce Galatasaray camiasını derinden sarsan ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak ile Teknik Direktör Fatih Terim'de çıktığı belirtilen virüs, bu kez Fenerbahçe'yi vurdu.

Sarı lacivertliler, yaptığı açıklamada 1 futbolcuda virüsün pozitif çıktığını açıklarken, ezeli rakbi Beşiktaş'tan geçmiş olsun mesajı geldi.

Siyah beyazlıların konu ile ilgili yaptığı açıklama şu şekilde oldu;

"Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol A Takımı'nın sporcusu ile sağlık heyeti çalışanında Covid-19 bulgularına rastlandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Covid-19 bulgularına rastlanan Fenerbahçeli sporcu ve sağlık heyeti çalışanının bu süreci sağlıklı bir şekilde geride bırakmalarını temenni ediyor, geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Beşiktaş JK"

GALATASARAY: BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ!

Öte yandan Galatasaray da, Fenerbahçe'nin sosyal medya paylaşımını alıntılayarak;

"Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yapılacak tetkik ve tedavilerden iyi haberler almayı diliyoruz. #BirlikteBaşaracağız" dedi.

TRABZONSPOR DA PAYLAŞIMDA BULUNDU

Fenerbahçe'nin yaptığı açıklamanın ardından Trabzonspor'da paylaşımda bulundu. İşte o paylaşım:

"Covid-19 teşhisi konulan Fenerbahçe Spor Kulübü futbolcu ve çalışanına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz. "

DİĞER
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN