"İlk maçın F.Bahçe'yle olması iyi"

Pazar 11.09.2011 13:22

Spor Toto Süper Lig ekibi Orduspor'un Teknik Direktörü Metin Diyadin, ''Ligin ilk maçını Fenerbahçe ile oynamak arzu ve iştihamızı kabartıyor'' dedi.

Diyadin, yaptığı açıklamada, deplasmanda ligin ilk maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak olmalarının kendilerini sevindirdiğini söyledi.

Lige ve Fenerbahçe maçına çok iyi hazırlandıklarını belirten Diyadin, ''Özellikle futbolcularımızın hırslı ve gayretli olması bu maç öncesi bizi umutlandırıyor. Hedefimiz Fenerbahçe gibi bir takım karşısında iyi bir futbol sergilemektir. Ligin ilk maçını Fenerbahçe ile oynamak arzu ve iştihamızı kabartıyor. Her futbol takımı bizde Fenerbahçe'yi kendi sahasında yenmeyi arzuluyoruz. Tabii ki, her şeyden önce zorlu bir deplasmana gideceğimiz muhakkak. Biz rakibimize saygı duyarak ve tedbirlerimizi alarak aynı zamanda bize yakışan bir oyun sergileyerek mücadelemizi vereceğiz. Her takım gibi, sahaya 3 puan parolası ile çıkacağız. Her şeyden önce yine bütün Türkiye'ye iyi bir Orduspor izletme arzusu içinde olacağız. Bunun içinde uzun bir süreden beri çalışmalarımızı yaparak eksiklerimizi tamamladık'' diye konuştu.

Diyadin, maçın seyircisiz olmasının kendileri için avantaj olduğunu ve bu avantajı iyi değerlendirmek istediklerini de sözlerine ekledi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN