Aydınlar'dan şok açıklamalar!

Perşembe 09.02.2012 18:55

Türkiye Futbol Federasyonu başkanlığından istifa eden Mehmet Ali Aydınlar gündemi sarsacak açıklamalar yaptı.

Şike skandalı sürecini Mehmet Ali Birand'a açıklayan Mehmet Ali Aydınlar yaşananları anlattı.

Fenerbahçe'nin mahkeme sürecini değerlendiren Aydınlar, "Fenerbahçe dava sonucunda beraat eder, disiplin kurullarında suçsuz bulunur ve CAS'tan davayı kazanırsa, parayı tahsil etmeleri için federasyona gitmelerine gerek yok. O durumda 45 milyon Euro'luk tazminatı cebimden ödeyeceğim" dedi.

Fenerbahçe'nin suçlu bulunması durumunda ise harekete geçeceğini vurgulayan Mehmet Ali Aydınlar, "Fenerbahçe'nin uğradığı maddi manevi kayıpların hepsini, bu süreçte bana dönük suçlamalar ve eleştiri yapanlar tarafından karşılanması için Fenerbahçe Genel Kurulu'nu harekete geçireceğim" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe yönetimine de sert çıkan Aydınlar, "Fenerbahçe yöneticileri kulübü süratle uçuruma götürüyor, bunun vebalini öderler. 100 yıllık kulübe bu çamuru bulaştırmışlarsa, Fenerbahçe'nin maddi manevi zararını karşılamaları için dava açacağım" diye konuştu.

Aykut Kocaman'ın Orduspor maçı öncesi kafileden ayrılıp kendisiyle görüştüğünü doğrulayan Mehmet Ali Aydınlar, "Rıdvan ve Aykut ile görüştüğüm doğru. Rıdvan da bana 'Şampiyonlar Ligi'ne almadığınızda sizi eleştirdim. Özür dilerim' dedi. Ben de 'benden daha çok özür dilersin' şeklinde yanıt verdim" ifadelerini kullandı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN