"Aydınlar gerçekleri saptırıyor"

Cuma 10.02.2012 21:12

Fenerbahçe, Futbol Federasyonu eski başkanı Mehmet Ali Aydınlar'ın dün yaptığı açıklamalara sert cevap verdi. Sarı - lacivertli kulüpten yapılan açıklama şöyle.

Aydınlar'ın hukuki gerçekleri saptırdığının belirtildiği açıklamada, en kısa zamanda daha detaylı bir cevabın da verileceği vurgulandı.

Sarı - lacivertlilerin resmi sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Türkiye Futbol Federasyonu'nun Eski Başkanı Sayın Mehmet Ali Aydınlar'ın 32. Gün programında yaptığı açıklamaları derin bir kaygı ve üzüntüyle izledik.105 yıllık bir camiayı yakından ilgilendiren davanın görülmesine birkaç gün kala yapılan ve kulübümüzü kamuoyu nezdinde suçlu göstermeye çalışan bu açıklamaları son derece manidar ve talihsiz bulmaktayız."

"TFF başkanlığı yaptığı kısa süre içinde de sürekli çelişkili tavırlar sergileyen, bir gün başka ertesi gün bambaşka konuşan, görevde kalacağını söyleyip 24 saat geçmeden istifa eden Sayın Aydınlar'ın açıklamaları, artık onun bu tarzına alışan bizler için çok da şaşırtıcı olmamıştır."

"Sayın Aydınlar, daha önce de yaptığı gibi hukuki gerçekleri saptırmakta ve bir çok olayı gerçeğinden farklı aktarmaktadır. Kulübümüz bu konuda ayrıntılı açıklamaları en kısa zamanda yapacaktır.Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu olarak biz kendisiyle ve açıklamaları doğrultusunda kefil olduğu kişilerle her platformda mümkünse en kısa zamanda yüzleşmeye hazırız. Fenerbahçe camiası bu süreçte tüm yaşananların, tüm yaşatılanların farkındadır.''


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN