Bu bir skandal

Salı 14.02.2012

Anadolu kulüplerini Ankara'da bir araya getiren G.Birliği başkanı: Hukukçu değilim ama bence genel kurulun iptali gerekirdi. Umarım sıkıntı çekmeyiz!

ANLAMADAN EL KALDIRDIK
G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav, 58'inci maddenin reddedildiği TFF genel kurulunda büyük bir skandala imza atıldığını söyledi. Beşiktaş, F.Bahçe, G.Saray ve G.Antep dışındaki kulüplerin temsilcilerini Ankara'da bir araya getiren Cavcav, "7. maddeyi kimse anlamadan oylama yapıldı" şeklinde konuştu.

KARARA VARMIŞ DEĞİLİZ!..

Cavcav, sözlerini şöyle sürdürdü: "Hukukçu değilim ama bence kongre iptal edilmeliydi. Umarım bu tarihi skandalın sıkıntılarını yaşamayız. Şu an için TFF başkanlığı konusunda karara varmış değiliz. Adaylar üzerinde düşüneceğiz. Bugüne dek 3 büyüklerin piyonu olduk. Bu gidişe 'dur' diyeceğiz."

AYDINLAR DİYECEĞİZ
Orduspor Başkanı Nedim Türkmen'in dünkü toplantı öncesi Mehmet Ali Aydınlar'ın dönmesini isteyeceklerini açıklaması dikkat çekti. Toplantıdan önce Radyospor'a konuşan Türkmen, Aydınlar'ın dönmesini isteyeceklerini dile getirmişti.

KARADENİZ: CAVCAV BUNAMIŞ!
G.Birliği Başkanı İlhan Cavcav'ın genel kuruldaki 'skandal'ın sorumlusu olarak gösterdiği TFF Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz'in yanıtı sert oldu: "Sayın Cavcav arkadaşım ama bunamış! Talimatları bilmiyor. Tutanakları okumamış, anlamamış, konuşuyor. Değişiklik talebi reddedilirse değişiklik okunur mu?"

PUAN SİLME PAKETİNE DESTEK
Toplantıda UEFA'nın da sıcak baktığı puan silme paketinin bir an önce hayata geçirilmesi de benimsendi. İlhan Cavcav, Kayseri Başkanı Recep Mamur ve Antalya Başkanı Hasan Akıncıoğlu görüşecek ve Anadolu kulüplerinin adayı belli olacak. Bu isim de sürpriz bir gelişme yaşanmazsa Mehmet Ali Aydınlar olacak.DİĞER
Yükleniyor
SON DAKİKA