'Mancini bana köpek muamelesi yapıyor'

Salı 14.02.2012 01:52

Manchester City'deki geleceği belirsizliğini koruyan Carlos Tevez, İtalyan menajer Roberto Mancini tutumlarını sert bir dille eleştirdi.

Şampiyonlar Ligi'ndeki Bayern Münih maçında oyuna girmeyi reddederek Manchester City ile arasındaki bağları koparma noktasına gelen Carlos Tevez, detaylı bir demeç vererek süreci anlattı.

"MANCİNİ DZEKO'YA KÜFÜR ETTİ"
Fox Sports Latin Amerika'ya konuşan deneyimli forvet, "2-0 gerideydik ve Mancini, Dzeko'nun yerine De Jong'u sahaya sürüyordu. Ben de defansif bir değişiklik olduğunu düşünerek kulübede kalmaya karar verdim." dedi

Tevez sözlerine söyle devam etti: "10 dakika ısındıktan sonra soluklanmak istiyordum. Dzeko ile aynı anda kulübeye geldik. Dzeko, soyunma odasına gitmek istedi ama koridor kapılıydı. Bu yüzden Mancini'nin yanına oturmak zorunda kaldı. Dzeko, ona Boşnakça bir şeyler söylemeye başladı. Mancini de ona İtalyanca küfürler ediyordu. Büyük bir kargaşaydı." ifadelerini kullandı.

BANA KÖPEKMİŞİM GİBİ DAVRANDI
Olayını kendisine yansımasını da anlatan Tevez, "Birden bana döndü ve ısınmaya devam etmemi söyledi. Tartışmanın ortasındaydı, sinirini bana yansıtıyordu. Bana köpekmişim gibi davrandı. Benimle böyle bir ses tonuyla konuştu. Ben de oyuna girmeyeceğimi söyledim." dedi

"MANCİNİ BANA KÜFÜR ETTİ"
O gün oynamak istediğini dile getiren Carlos Tevez: "Aslında oynamak istiyordum ama beni kızdırmıştı. Bu tavrım onu sinirlendirdi çünkü çok sakindim. Pablo (Zabaleta) ile konuşmayı sürdürüyordum. Bana da küfürler etmeye başladı." dedi.

"TARAFTARA YANLIŞ BİLGİ VERİLDİ"
Taraftarların kendisine cephe almasını normal karşılayan Tevez, "Onlara yanlış bilgiler verildi. Bu yüzden bana cephe aldılar. Formalarımı yaktıklarında çok canım acıdı." diyerek sözlerini noktaladı.

Yükleniyor
BİZE ULAŞIN