Ankara'da mini zirve

Perşembe 16.02.2012 13:25

Türkiye Futbol Federasyonu'nun (TFF), 27 Şubat Pazartesi günü yapılacak Olağanüstü Genel Kurulu yaklaşırken, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, bugün sabah Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray kulüplerinin yetkilileriyle görüştü.

Bakanlık makamında gerçekleştirilen görüşmeye ilk olarak Beşiktaş Kulübü ve Kulüpler Birliği Başkanı Yıldırım Demirören girdi. Demirören'in ardından Fenerbahçe Kulübü Başkanvekili Nihat Özdemir daha sonra ise Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ve Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk bakana görüşlerini aktardı.

Görüşmelerde, Bakan Kılıç'ın, TFF Olağanüstü Genel Kurulu ve başkan adaylığı konusunda kulüplerin yetkilileriyle fikir alışverişinde bulunduğu öğrenildi.

Bu arada, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, görüşmelerini bu akşam Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) sürdürecek. Kılıç, TBMM'de Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Kayserispor Kulübü Başkanı Recep Mamur, Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal ve Antalyaspor Kulübü Başkanı Hasan Akıncıoğlu ile görüşecek.


Yükleniyor
BİZE ULAŞIN