Yıldırım kendine baksın

Perşembe 16.02.2012

"Mesnetsiz dedikodular ve hayal mahsülü iddialarla dolu bu öfke ve şiddet yüklü açıklamalara cevap vermeyeceğim"

Eski Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın önceki gün sarılacivertlilerin resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu ve kendisini hedef alan açıklamalarına yanıt verdi. Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını büyük bir üzüntü ve esefle okuduğunu belirten Mehmet Ali Aydınlar şu ifadeleri dile getirdi: "Ana hedefi ve stratejisi her satırından rahatlıkla anlaşılabilen, bu öfke ve hezeyan dolu açıklamanın, kendisinin içinde bulunduğu durum nedeniyle olduğuna inancımla birlikte, aslında gelinen noktaya dair çok fazla şeyin göstergesi olduğu düşüncesindeyim.

HAYAL MAHSÜLÜ İDDİALAR
Her bir maddesi mesnetsiz dedikodular ve hayal mahsulü iddialarla dolu bu öfke ve şiddet yüklü açıklamalara cevap vererek inandığım değerlerden uzaklaşmak istemiyorum. Yaşamının uzun bir dönemini sporun hizmetine adamış biri olarak, 3 Temmuz'dan beri yaşananlardan dolayı büyük bir üzüntü duymakta ve çözüm adına çaba sarf etmeye çalışmaktaydım. Ancak bugün gelinen noktaya ve işin sürüklenmekte olduğu yere baktığımda bu üzüntünün yerini çok büyük bir kaygı ve endişenin aldığını belirtmek isterim.

İPOTEK KONULAMAZ
Tarihi gerçek efsaneler ve anlamlı başarılarla dolu yüzyıllık bir kulübün geçmişi ve geleceği adına ipotek konulacak şekilde şahsıma yapılmış tehdidin ise sporun ve spor yöneticiliğinin ruhunu, ilkelerini ve etik değerlerini bilen herkes tarafından çok daha iyi değerlendirileceğine ve kamuoyu nezdinde yerini çok daha sağlıklı bir şekilde bulacağına inanıyorum"

YILDIRIM NE DEMiŞTi?
Holding sahibi olabilirsin, Futbol Federasyonu başkanı olabilirsin ama ASLA Fenerbahçe başkanı olamayacaksın!
G.Saraylı işbirlikçilerinle yönetemediğin TFF'de, Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligi hakkını türlü oyunlarla gasp etmedin mi?
Sezon başında verdiğin paraları geri almak için gün aşırı Fenerbahçe kulübünü arayıp taciz etmedin mi?
Avukatınla Metris Cezaevi'ne haber yollayıp "Başkanım merak etmeyin, Fenerbahçe küme düşürülmeyecek" dedikten sonra avukatın aracılığıyla benden gerekli cevabı almadın mı?
TFF başkanı sıfatıyla teknik direktörümüze puan silme kararını dikte ettirmeye çalışıp, gereken cevabı almadın mı?
UEFA'da F.Bahçe hakkında gerçek dışı beyanda bulunmadın mı?Yükleniyor
BİZE ULAŞIN