Yıldızı parladı

Pazartesi 20.02.2012

Eskişehir önünde 25 ve 62'de coşan Mehmet üç puanı getirdi. Shelton asistleriyle yıldızlaştı

Spor Toto Süper Lig'de Eskişehirspor sahasında Karabük'e 2-1 mağlup oldu. Atatürk Stadı'nda oldukça bozuk bir zeminde oynanan karşılaşmada konuk takım Karabükspor, Shelton ve Mehmet Yıldız işbirliği ile rakibini alt etmeyi başardı ve sahadan zaferle ayrıldı. Karabükspor'un golleri 25 ve 62'de Mehmet'ten geldi. İki gol asistini de günün diğer kahramanı Shelton yaptı. 90+3'te Erkan'ın attığı gol Eskişehirspor'a yetmedi. Düşme sınırındaki Karabükspor böylece puanını 31 yaparak umudunu sürdürdü.

BİREYSEL HATALAR YÜZÜNDEN
Eskişehirspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Karabük karşısında savunmada bireysel hatalar yaptıklarını gol bölgelerinde ise zayıf kaldıklarını ifade ederek, "Böyle olunca yenilgi kaçınılmaz oldu. Rakibimiz kazanmayı bizden daha çok istedi. Camiaya yakışan sonuçları almalıyız" şeklinde konuştu.

PUAN KAYBI PLANLARI BOZARDI
Karabükspor Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, Eskişehir maçına çıkmadan önce başarılı bir seri yakaladıklarını belirterek, "Rakibimizi yenerek hem gücümüzü gösterdik hem de aldığımız diğer iyi sonuçlar anlam kazandı. Kötü zemine rağmen çok iyi oynadık. Mehmet Yıldız'ı ise kutluyorum" diye konuştu.Yükleniyor
BİZE ULAŞIN