Hazırlıklar başladı!

Pazartesi 27.02.2012 21:00

Bursa'da çarşamba günü Slovakya ile özel maç yapacak olan A Milli Futbol Takımı, yeni teknik direktör Abdullah Avcı yönetimindeki ilk antrenmanına çıktı.

Bursa Atatürk Stadı'ndaki antrenman 20 dakika gecikmeyle başladı. Teknik Direktör Abdullah Avcı gözetiminde yapılan antrenmana katılmayan, İspanya'da forma giyen Arda Turan ve Mehmet Topal'ın bu gece kampa dahil olacakları bildirildi. Antrenmanı kalabalık bir basın mensubu grubu izledi.

Antrenman öncesi Bursaspor Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kocaman, Milli Takım Teknik Direktörü Abdullah Avcı'ya yeşil-beyazlı renklerde çiçek verdi.

Antrenman ısınma koşularıyla başladı. Isınma koşularının ardından Selçuk İnan, Serdar Aziz ve Ömer Toprak, takımdan ayrılarak kondisyoner eşliğinde koşulara devam etti.

Diğer futbolcular orta alandaki istasyon çalışmasının ardından, orta yuvarlağın dışına çıkmama kurallı çabuk yön değiştirmeye yönelik özel çalışma yaptı. Daha sonra iki ayrı sıra oluşturan ay-yıldızlı futbolcular, topu yere düşürmeden kafayla arkadaki arkadaşına sektirmeye çalıştı. Futbolcuların bu antrenman sırasında oldukça neşeli oldukları gözlendi. 5'e 2 tek pas çalışmasının ardından antrenman, basına kapalı olarak devam etti.

A Milli Takım'ın antrenmanın kalan bölümünde ayak tenisi ve taktik ağırlıklı çalışma yapacağı öğrenildi.
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN