Ünüvar'dan Hoşfikirer'e vefa!

Ünüvar'dan Hoşfikirer'e vefa!
Cuma 23.03.2012 15:39

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Adana ve Türkiye spor camiasını derinden üzen ünlü futbol adamı AliHoşfkirer'in adını yaşatmak için çalışma yürüttüklerini belirtti.

Ali Hoşfkirer'in yaşamı boyunca Adana sporuna çok büyük emekleri ve katkıları bulunduğunu belirten Necdet Ünüvar, Adana'mızın yetiştirdiği böyle değerli bir spor adamının isminin yaşatılması bizler için vefa borcudur ve bu vefa borcunun ödenmesi içinAdana Milletvekili olarak üzerimize düşeni yapacağız dedi.

GENÇLİK VE SPOR BAKANI SUAT KILIÇ'TAN ÜNÜVAR'A DESTEK...
Bu kapsamda Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç ile görüşerek Ali Hoşfikirer adını yaşatmaya yönelik önerisini ileten Ünüvar, Bakan Suat Kılıç'ın bu öneriyi memnuniyetle karşıladığını ve bakanlık olarak Ünüvar'ın bu önerisine destek vereceklerini belirttiğini söyledi.

AK Parti Adana Milletvekili Prof. Dr. Necdet Ünüvar, Ali Hoşfikirer'in ismini geçmişine ve temsil ettiği değerlere yakışacak şekilde bir spor tesisine vereceklerini ve çalışmayı en kısa zamanda tamamlayacaklarını söyledi.
Etiketler Necdet Ünüvar
Yükleniyor
BİZE ULAŞIN